O FIRMIE
O FIRMIE - RADAM

Jesteśmy samodzielną i solidną firmą produkcyjno usługową. Działamy z powodzeniem na rynku od 1985 roku, pracując dla dużych i mniejszych zleceniodawców. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, przeznaczonych dla budownictwa.

Wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej oraz stali czarnej takie jak:
Balustrady balkonowe, balustrady schodowe, poręcze, schody stalowe, ogrodzenia, ogrodzenia systemowe panelowe, ogrodzenia budów, kraty, hale, wiaty, przegrody i zadaszenia z poliwęglanu, stalowe więźby dachowe i wiele innych konstrukcji stalowych, również nietypowych.

Prowadzimy sprzedaż i montaż drzwi antywłamaniowych, drzwi stalowych, drzwi stalowych i drewnianych p.poż., bram garażowych i przemysłowych niemieckiej firmy HÖRMANN oraz innych firm znanych na rynku. Ponadto sprzedaż oraz montaż szlabanów parkingowych, napędów do bram ogrodzeniowych, garażowych i przemysłowych.

Swoje wyroby samodzielnie montujemy na obiektach, (jeśli zachodzi taka potrzeba). Elementy ze stali czarnej piaskujemy, malujemy metodą natryskową lub proszkową oraz cynkujemy metodą ogniową celem uzyskania dobrego efektu zabezpieczenia przed korozją oraz efektu estetycznego. Kładziemy bardzo duży nacisk na wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów.

Gwarantujemy również terminowość i solidność wykonania zleconych usług. Mogą Państwo także skorzystać z bezpłatnej, fachowej porady na etapie projektowania.

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem obszaru działalności, poszukujemy firm budowlanych, biur projektowych, generalnych wykonawców w celu nawiązania współpracy.


Remont-er

Zapraszamy do skorzystania z usług zaprzyjaźnionej firmy Budowlano-Wykończeniowej Remont-er.







English
Rzetelna Firma
Żagiel
Realizacje
© FONTe 2008